D ÁVNÁ H ISTORIE
 
ANY
 
OMOLOVÉ

 

Narodila jsem se, to je zřejmé, žiju, tím si někdy nejsem vůbec jistá. A doufám, že umřu pozdě, ale včas a rychle.

Otec herec – Miroslav Homola, pro pamětníky Hlustvisihák, matka balerína v Národním divadle, takže nechuť a nemožnost pochopit matematiku, chemii a fyziku mě předurčila stát se herečkou. DAMU je totiž jediná vysoká, kde nevadí, že je člověk blb, když má trochu talent.

Vystudovala jsem v roce 1974 a nastoupila do divadla na Kladně. 60 hlavních rolí za 20 let. Pak jsem odešla od umění úplně a dělala jsem barmanku u T. Topfera v kavárně U Kalicha.

V roce 1998 jsem si založila dabingovou agenturu. Krach televize Premiéra, kdy mi nezaplatili za půl rok práce a já jsem musela zaplatit všem herců ze svého - nikdy bych neokladla kamaráda - mě totálně zlomil. Byla jsem bez práce a bez peněz. Mezitím vším se na mne zapomnělo a já se neumím prodávat, tak trošku jsem živořila, plakala, drogám ani alkoholu jsem nepropadla. A jak říkám v mottu, člověk si musí pomoct sám, rozjela jsem Fanny agenturu, teď jako zájezdovou, v roce 2009! A díky prima lidem okolo mne, poctivému herectví všech a lásky k tomu, co děláme - mám úspěch.

No, hlavně díky pořadatelům, kteří nás kupují a hlavně divákům, kteří na nás !!opakovaně!!! chodí.

Ale rok 2013 byl pro mne úžasný !

Zlatá mříž, Banánové rybičky, Gogo show, Nikdo není dokonalý... ...tam všude jsem zazářila, abych posléze opět zhasla.

Dana Homolová bavící, tančící, zpívající, radící i kritizující

 

Dana Homolová v databázích:

   

© 2017 Fanny agentura. Všechna práva vyhrazena. Design a realizace WebHned.eu