V příběhu, který měl být přímým přenosem z jednoho pracovního výkonu nájemného vraha se představili Tomáš Krejčíř (nájemný vrah), Dana Homolová (plánovaná oběť) a Václav Mareš (její manžel objednatel). I když se jedná o popis psychologie oběti, vraždy, objednatele a jde spíše o dramatickou hru, je představení doprovázeno místy i smíchem publika. Diváci reagují na vtipné narážky a poznámky, pramenící z autorova poznání dlouhodobého soužití manželského páru a pravd, které platí na celém světě.

A stejně jako „nebe nezná vyvolených“, ani zde není vítězů či poražených. Každý musí něco obětovat, aby mohl něco získat. Ať už peníze, lásku či holý život. Nic není zadarmo.

A v tom je Palminteriho hra zajímavá, strhující a jedinečná. Je to drama tří lidských osudů, které se setkaly v nesprávný čas na nesprávném místě.


  

Začalo to dobře - nájemný vrah Tomáš Krejčíř měl svou oběť Danu Homolovou v hrsti. Pak se ale karta začala obracet, až se obrátila úplně.

   

Stejné to bylo i s objednatelem vraždy Václavem Marešem. Ač zaplatil předem zálohu za vraždu, postupně se z objednatele stala oběť.

Nakonec však přežili všichni a diváci si oddechli.

© 2017 Fanny agentura. Všechna práva vyhrazena. Design a realizace WebHned.eu