Manželský čtyřúhelník

Manželský čtyřúhelník

Manželský čtyřúhelník

Ohlasy

Milá paní Homolová,

chci Vám i Vašim kolegům moc poděkovat za svěle odehrané představení „Manželský čtyřúhelník“. Opět jste s kolegy nezklamali a diváci i já jsme byli velmi spokojeni. Těším se další Vaši nabídku.

Jitka Škaroupková

Vážená paní Homolová,

ještě jednou Vám chci velmi poděkovat za to, že jste do našeho malého městečka přivezla tak báječnou hru s výbornými herci. Diváci byli nadmíru spokojeni a na představení máme skvělé ohlasy. Přeji Vám pěkné dny a těšíme se na příště.

Mgr. Romana Bártů

Dobrý večer, paní Homolová,

chtěla bych Vám poděkovat za nezapomenutelný večer včera v divadle, moc jsme se s manželem bavili a nasmáli. Místa v první řadě pod pódiem byla skvělá! Dlouho budeme vzpomínat a kdybyste zavítali do Plzně nebo znovu budete v Praze, určtiě znovu rádi půjdeme.

Díky za skvělé zážitky, neboť teprve ony činí náš život naplno prožitým! 🙂

Mějte se krásně. Budeme se těšit na další hry z vašeho repertoáru.

Hedvika Vargová

Vážená paní Danuško,

včera jsme u vás byli na vašem představení, které bylo úžasné a všichni jste super. Moc vám děkujeme za příjemně strávený večer, též za občerstvení, které bylo milým zpestřením.

Budeme se těšit na další hry z vašeho repertoáru!

Alena Kováčová

Dobrý večer,

představení bylo naprosto luxusní. Moc děkuji za skvělý zážitek. Jediná nevýhoda – v zadních řadách bylo špatně vidět, ale co člověk neviděl, alespoň slyšel.

Jana Rampáčková

Dobrý večer,

představení bylo naprosto luxusní. Moc děkuji za skvělý zážitek. Jediná nevýhoda – v zadních řadách bylo špatně vidět, ale co člověk neviděl, alespoň slyšel.

Barbora Chmelíková
koordinátorka aktivit MKSH

Dobrý den,

chci Vám poděkovat a pochválit Vás za představení Manželský čtyřúhelník, které jsem viděla v úterý. Jste všichni skvělí!!!

Alena Knappová

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaše kouzelné představení, kdy jsem se smála takřka od začátku do konce. Lístky se ke mně dostaly takřka náhodně a na poslední chvíli a já jsem velice ráda, že jsem mohla být svědkem tak úžasné inscenace jako je Manželský čtyřúhelník. Jen mne velice mrzí, že můj manžel, který je vytížený pracovně a také fotbalově, se bohužel nemohl se mnou účastnit. Chtěla bych Vás poprosit, zda byste mi nemohli napsat, jestli se nebudekonat v blízkosti našeho bydliště – Havlíčkův Brod, Vaše skvělá inscenace. Snažím se dohledat a moc se mi to nedaří. Dokonce jsem slyšela, že budete v Chotěboři?

Mgr. Andrea Tůmová

Dobrý den,paní Homolová,

moc děkujeme, že jste přijala naše pozvání zúčastnit se 11.ročníku Malého letního divadlení, který se koná na nádvoří broumovského kláštera. Naše město jste navštívila již poněkolikáté, Broumováci vědí, že Vaše komedie jsou zárukou dobré kvality a rozechvělé bránice od začátku představení až do konce. Za dva roky se na Vás s novou komedií těšíme.

Jitka Exnerová, Dis.

Vážená paní Homolová,

dovolte, abych vyjádřila nejen za sebe, ale také za diváky velké poděkování Vám, paní Badinkové, pánům Krausovi a Rousovi za bravurní herecký koncert v Manželském čtyřúhelníku. Skvěle jsme se bavili a vůbec nikomu nevadil onen pátek třináctého, naopak. Spousta legrace, gagů, situací ze života, ve kterých jsme se mnozí také poznali. Děkujeme za příjemnou atmosféru a těšíme se na další divadelní setkání.

Jana Trubáková

Milá paní Homolová,

chtěli bychom Vám co nejsrdečněji poděkovat za představení Manželský čtyřúhelník. Dle názorů nadšeného publika jste předvedli životní situace nás všech. Famozní výkony Dany Homolové, Michaely Badinkové, Daniela Rouse a Martina Krause odbouraly snad každého diváka v hledišti. Před vámi všemi smekáme pomyslný klobouk a děkujeme za překrásný kulturní zážitek. Všechny nás mile překvapil lidský přístup vašeho souboru a doufáme, že i vám se u nás líbilo. Věříme a těšíme se na další spolupráci a skvělé divadelní kusy!

Přejem vám mnoho krásných rolí a ještě více spokojených diváků.

S pozdravem a přáním krásného dne

Radim Šíma
místostarosta

„Divadlo bylo bezvadný, bylo to ze života a nemuselo se u toho přemýšlet.“ (pí Toušková)

Představení se velice líbilo. Lidi se báječně bavili, což dokazoval uvolněný smích ze všech stran v publiku. Herecká parta působia příjemným způsobem jako opravdová sehraná rodina. A i jim samotným uklouzl úsměv na tváři, protože fórky mezi postavami scénáře jsou opravdu jak to píše život sám. Výborná komedie! Těšíme se již na další! Ať se daří!!!

Václava Knězová, Dis.

Vážená paní Homolová,

před týdnem jsme v našem kulturním domě uvedli v pořadí již druhou hru Vaší Fanny agentury „Manželský čtyřúhelník“. Jak se ukázalo, byla to opět dobrá volba. Po úspěšném uvedení hry „Z louže pod okap“ se přišel podívat tentokrát dvojnásobný počet diváků a jejich závěrečný standing ovation hovoří za vše. Vynikající komedie, která nepostrádala svěží vtip a akci. Kromě toho šlo z jeviště „cosi“, co možná divák ani neumí pojmenovat, ale podvědomě vnímá a co pak z dobrého divadla dělá divadlo výborné. Prostě herec rozdal ještě něco navíc ze sebe. Zkrátka byvili se všichni, jak v hledišti, tak i na jevišti. Takže paní Dano, na co se máme těšit příště?

Antonín Trejbal